1.12.2013.

Распоред рада читаонице и културни програм за период од 2. до 8. децембра 2013. године

Срдачно Вас позивамо на представљање књиге КУВАРСКИ ДНЕВНИК БЕБЕ МАРТЕ ауторке др Марије Мандић, у среду, 4. децембра 2013. године, у читаоници Научног одељења, са почетком у 19.30 часова. Поред ауторке о књизи ће говорити и прим. др мед. Терезија А. Матарић, специјалиста онколог, као и др мед. Агота Поливка, специјалиста педијатар. Читаоница ће са корисницима радити до 18.30 часова.

У четвртак, 5. децембра 2013. године са почетком у 18 часова, у читаоници Научног одељења Владанка Цветковић представиће свој досадашњи књижевни опус. Читаоница ће са корисницима радити до 17.30 часова.

Изложба младих ствараоца поводом 100. годишњице рођења песника Шандора Вереша под називом „Визуелизација поезије” отвориће се у петак, 6. децембра 2013. године, у Изложбеној сали Градске библиотеке у 18 часова.

Добро нам дошли!