9.2.2014.

Распоред рада читаонице и културни програм за период од 10. до 16. фебруара 2014. године

Клуб љубитеља уметности „Елетјел“ приредиће у среду, 12. фебруара, поетско-музичко вече посвећено дечјим песмама у читаоници Научног одељења са почетком у 19 часова. У истом простору биће изложба дечјих цртежа на тему четири годишња доба. Читаоница ће са корисницима радити до 18 часова.

У петак, 14. фебруара, у читаоници Научног одељења са почетком у 19 часова одржаће се предавање o промоцији туризма. Предавање ће бити на мађарском језику. Читаоница ће са корисницима радити до 18.30 часова.

Добро нам дошли!