9.2.2014.

Општинска смотра рецитатора

Традиционална смотра рецитатора, коју организујемо сваке године на нивоу Републике Србије, биће организована за подручје Града Суботица у четвртак, 27. фебруара2014. године с почетком у 9 сати у Градској библиотеци у Суботици.

Распоред смотре рецитатора (на српском, хрватском и мађарском језику, и на другим језицима националних заједница):

- од 9,00-10,30 сати нижи узраст од I-IV разреда;

- од 10,30-12,00 сати средњи узраст од V-VIII разреда;

- од 12,00 сати старији узраст (средње школе).

Распоред смотре је оријентационо утврђен. Време по појединим узрастима може варирати у зависности од броја пријављених учесника.

Виши ранг такмичења (Зонска смотра) биће одржана у петак, 7. марта 2014. године с почетком у 10,00 сати такође у Градској библиотеци.