7.3.2014.

Представљање књиге „Илустрована енциклопедија рок музике у Војводини 1963-2013“ Богомира Богице Мијатовића

Срдачно Вас позивамо на представљање књигеБогомира Богице Мијатовића „Илустрована енциклопедија рок музике у Војводини 1963-2013“ које ће се одржати у уторак, 11. марта у читаоници Градске библиотеке Суботица са почетком у 19 часова. На представљању ће о енциклопедији говорити Отмар Хегедиш, Леонид Пилиповић и аутор.

„Илустрована енциклопедија рок музике у Војводини 1963-2013“ је велико путовање кроз музику, људе, датуме, судбине, клубове, гитаријаде, фестивале, издаваче, које осветљава једно доба са мање знаним, а драгоценим причама.

Енциклопедија је плод дугогодишњег истраживачког рада аутора, који је своје вишедеценијско искуство употпунио сведочењима бројних аутора који су током последњих пола века учествовали у стварању и развоју рок културе у Војводини.

Добро нам дошли!