31.7.2014.

Лето у Библиотеци

Драги суграђани!

Градска билиотека Суботица и током овог лета организује манифестацију „Лето у Библиотеци“. У оквиру „Лета у Библиотеци“ покрећемо једну друштвену страницу „уживо“ под називом „Подељено-Megosztva“, то јест организујемо несвакидашње вечери у дворишту Градске билиотеке, на којима би позвани „познаници“ причали о својим занимањима, интересовањима, хобијима, путовањима и слично уз музику и освежење из понуде посластичарнице „Равел“. Уколико желите да учествујете у овом циклусу програма пријавите се путем фејсбук пејџа Градске билиотеке Суботица или е-маила:subiblioteka@gmail.com.

Додатне информације можете добити и путем телефона: 063/11-60-941.

Координатори програма су Сања Васић и Дороћа Богнар.

Поделите са нама једно вече овог лета у оквиру „Лета у Библиотеци”!