12.8.2014.

Представљање књиге „Књига о Мацурама“

Срдачно Вас позивамо на представљање књиге „Књига о Мацурама“ које ће се одржати у среду, 13. августа 2014. године, са почетком у 20 часова у дворишту Градске библиотеке Суботица. „Књига о Мацурама“ изашла је у издању Друштва српских родословаца „Порекло“ и дело је групе аутора. Наш суграђанин Александар Маринковић, један од аутора књиге, ће нам уз разговор представити књигу и рад Друштва српских родословаца „Порекло“. Уколико желите да истражите своје порекло ово вече је намењено управо Вама. У случају кише програм ће бити премештен у читаоницу Научног одељења.

Добро нам дошли!