12.12.2014.

Програми за препоруку садржаја

Срдачно Вас позивамо на предавање „Програми за препоруку садржаја“ које ће бити одржано у уторак, 16. децембра 2014. године са почетком у 13 часова у читаоници Градске библиотеке Суботица. Програми за препоруку садржаја омогућавају брз и лак приступ до жељених информација на основу претходног понашања корисника или путем подешавања параметара програма. Предавање ће одржати Невена Милиновић и Момир Чавић из Универзитетске библиотеке ''Свеотозар Марковић''. Улаз је слободан.

Добро нам дошли!