19.5.2015.

Представљање збирки песама Магдолне Дањи и Јожефа Гуљаша на Палићу

Срдачно Вас позивамо на промоцију двеју збирки сабраних песама аутора Магдолне Дањи и Јожефа Гуљаша које ће се одржати 22. маја 2015. године са почетком у 16.30 часова у Палићком огранку Градске библиотеке Суботица. Промоција збирки песама део је програма прославе Урбанових дана на Палићу.
На промоцији ће учествовати др Ерика Бенце, професор на Филозофском факултета у Новом Саду и Дороћа Фехер, представница Издавачке куће „Форум”. Стихове ће говорити Валерија Агоштон Прибила и Каталин Сирацки. Домаћини вечери су: Издавачка кућа „Елетјел”, Градска библиотека Суботица и Месна заједница Палић.