19.10.2015.

Изложба за једну слику и представљање најновијег романа Милисава Савића „La sans pareili“

У понедељак, 19. октобра 2015. године, у Малој галерији Градске библиотеке Суботица са почетком у 17 часова биће отворена ИЗЛОЖБА ЗА ЈЕДНУ СЛИКУ. Овог пута ће на овој, већ традиционалној, поставци коју организује суботичка МОДЕРНА своје дело „Вртоглавица“ изложити Бојан Оташевић. О стваралаштву Бојана Оташевића говориће Драшко Ређеп и Миле Тасић.

Истог дана у 19 часова у читаоници Градске библиотеке Суботица биће представљен љубавни роман са додацима „La sans pareili“ Милисава Савића у издању АГОРЕ. Овим романом. који је већ добио награду Вукове задужбине, аутор нас води кроз дубинске рукавце необичне љубавне приче која се дешава током једног мистичног пролећног путовања Тосканом, које је у ствари у позадини југословенских ратова деведесетих.

Присутне госте поздравиће Драган Роквић, управник Градске библиотеке Суботица, а модератор ће бити Драшко Ређеп.