23.10.2015.

Разговор о књизи Радомира Константиновића „На Маргини“

У оквиру Међународног округлог стола Димензије мисаоног наслеђа Радомира Константиновића, који ће бити одржан у Суботици од 26. до 28. октобра, у уторак 27. oктобра у читаоници Градске библиотеке Суботица у 19.30 часова биће представљена књига Радомира Константиновића „На Маргини“. Књигу „На Маргини“ издао је сарајевски издавач УниверзитиПрес 2013. године и за сада је ово прва књига текстова из Константиновићеве заоставштине.

О књизи ће у име издавача говорити Драган Марковић, књижевник и новинар Славко Шантић, заменик главног и одговорног уредникаТрећегпрограма РБГ Иван Миленковић и књижевна критичарка и историчарка књижевности Драгана В. Тодоресков. Разговор ће модерирати Александра Ђурић Боснић, програмска уредница Савета за обележавање мисаоног наслеђа Радомира Константиновића.