20.1.2016.

Општинска смотра рецитатора

Традиционална смотра рецитатора, која се организује сваке године на нивоу Републике Србије, биће организована за подручје Града Суботица у петак, 26. фебруара 2016. године с почетком у 9 сати у Градској библиотеци у Суботици.

Према правилима и пропозицијама смотре рецитатора, песма коју рецитује млађи и средњи узраст може да траје највише три минута, а за старији узраст четири минута.

Пријаве на обрасцу доставити најкасније до 19. фебруара 2016. године на адресу: ГРАДСКА БИБЛИОТЕКА Суботица, Цара Душана 2, Суботица.

Виши ранг такмичења (Зонска смотра) одржаће се у суботу, 5. марта 2016. године с почетком у 10.00 сати такођер у Градској библиотеци.