17.3.2016.

Вече великана поезије

Градска библиотека Суботица и Група за развој културног активизма Урлик срдачно Вас позивају на Вече великана поезије. Програм се приређује 21. марта, на Светски дан поезије у просторијама Клajн хауса са почетком у 18 часова.

УНЕСKО је 21. март прогласио за Светски дан поезије, с циљем промовисања читања, писања, објављивања и поучавања поезије широм света. На проглашењу празника речено је да треба одавати признање и подстицај националним, регионалним и интернационалним поетским покретима.

Улаз је бесплатан јер се поезија не може наплатити.