24.5.2016.

БЕЗ ПАНИКЕ - књижевна журка

У знак прославе Међународног дана пешкира као и најзначајније књиге коју је икада објавила велика издавачка корпорација на Урса Минору и генија Дагласа Адамса Аутостоперски водич кроз галаксију, Књижевни клуб Урлик и Градска библиотека Суботица организује журку БЕЗ ПАНИКЕ.

Придружите нам се у петак, 27. маја, у 21 час у Клајн хаусу. Дођите да разговарамо о одговору на коначно питање живота, васељене и свега осталог, машемо делфинима и слушамо песму о џанску уз пангалактички гргољ бластер.