11.7.2016.

О духу отворености - димензије мисаоног наслеђа Радомира Константиновића

Позивате се дана 12.07.2016. године у 12 часова у Градску библиотеку на промоцију зборника О духу отворености - димензије мисаоног наслеђа Радомира Константиновића који је издала Градска библиотека у Суботици заједно са Университy прес-ом из Сарајева. Истом приликом биће промовисан и нови број часописа Руковет у којем је објављен текст Радомира Константиновића под називом Град у коме сам се родио.

На промоцији ће говорити др Бошко Ковачевић, књижевник Бошко Крстић, уредница зборника др Александра Ђурић Боснић и директор Градске библиотеке Суботица Драган Роквић.