19.9.2016.

Наставак сaрадње библиотека Суботице и Осијека

У оквиру добре и редовне сарадње Градске библиотеке Суботица и Градске и универзитетске библиотеке Осијек, која је и озваничена потписивањем Уговора о сарадњи 2014. године, у петак, 16. септембра 2016. године, у посету су нам дошли представници осјечке библиотеке с управницом Дубравком Пађен Фаркаш. Након састанка на којем су управници разменили мишљења и циљеве за будући период, гости су нам уручили књиге на поклон те смо разгледавали просторије наше библиотеке. Радујемо се новим посетама и заједничким активностима.