27.9.2016.

Списак учесника програма Креативно писање

На програм Креативно писање послало је свој рад и самим тим се пријавило 18 ученика. Наш посвећени тим је обишао неколико средњих школа у којима је представљен овај програм и позвани учесници да учествују у њему. Хвала руководству школа и професорима књижевности на срдачном пријему и сарадњи која је допринела да се на програм пријави овако леп број ученика. Програм ће почети 29.09.2016. са почетком у 18.00 часова у читаоници Градске библиотеке Суботица.

У програму Креативно писање учествоваће следећи ученици:

Рeка Бала

Николета Димитров

Виолета Ердeљи

Дора Халас

Клаудиа Хиреш

Давид Ковач

Ева Маркс

Наталиа Милинков

Енике Нађ

Жофиа Пастор

Бенце Шурањи

Даниел Салма

Река Селеш

Тамара Собоња

Дора Сич

Лаура Тот

КристинаТот Уђонка

Стела Вајда

Све вас срдачно очекујемо!

Фотографије: Едвард Молнар