20.10.2016.

Представљање књиге Иштвана Хулоа „Птице Палића - Palics madárvilága”

Срдачно Вас позивамо на представљање књиге „Птице Палића - Palics madárvilága” Иштвана Хулоа које ће се одржати у понедељак, 24. октобра 2016. године у читаоници Градске библиотеке Суботица са почетком у 19 часова. Модератор вечери је Драган Роквић, директор Градске библиотеке Суботица.

Књига „Птице Палића - Palics madárvilága” дуго је очекивана и најпосле потребна публикација из области научно-популарне литературе намењена како свим љубитељима природе који желе ближе упознати своју околину, њену прошлост, развој и садашње стање, тако и туристима који помоћу ове богато илустроване књиге са читким стручним описима о вредностима Палића могу открити свет птица. Ова књига се може посматрати и као албум дивних фотографија које су већином дело самог аутора књиге Иштвана Хулоа.

Срдачно Вас очекујемо!