16.11.2016.

Песник Денис Ковач у Суботици и Бачком Моноштору

Књигу песама за децу „Ајде ми читај” представиће у Суботици и Бачком Моноштору аутор песама и илустрација Денис Ковач из Загреба, родом из Бачког Моноштора, који ради у Библиотекамаграда Загреба. Књигу је сам издао.

Суботичкој вртићкој деци књига ће бити представљена у понедељак, 21. новембра у 9 сати у вртићу „Марија Петковић Сунчица”, а у 10,30 сати у Градској библиотециСуботица ученицима нижих разреда основних школа. У уторак, 22. новембра ће се аутор у свом родном месту, Бачком Моноштору, у 12 сати дружити с децом у Основној школи „22. октобар”.

Сусрет организују Хрватско национално веће и Завод за културу војвођанских Хрвата уз подршку Градске библиотеке Суботица.