7.2.2017.

Књижевни клуб „УрЛИК“

Следећи сусрет чланова књижевног клуба „УрЛИК“ биће одржан у понедељак, 13. фебруара 2017. године, у читаоници Градске библиотеке Суботица са почетком у 19.30 часова. Тема сусрета је књига „Арзамас“ Иване Димић.

Ако желите да у пријатној атмосфери, окружени мирисом књига и људима који деле ваша интересовања, разговарате о књижевности, омиљеним романима и писцима потребно је да се пријавите за чланство у књижевном клубу путем имејла на: knjizevniklub.urlik@gmail.com. У имејлу наведите Ваше личне податке (име, презиме, годину рођења и занимање) и опис ваше мотивације за чланство у клубу. Књижевни клуб „УрЛИК“ плод је сарадње групе „УрЛИК“, Канцеларије за младе Града Суботице и Градске библиотеке Суботица.