23.2.2017.

Не суди о књизи по корицама

Поводом Националног дана књиге Градска библиотека Суботица је у сарадњи са Књижевним клубом Урлик организовала игру за кориснике библиотеке. Одабрали смо за Вас неке од бројних, а изузетних наслова и аутора, умотали смо их у папир и написали пар речи које служе да Вас уведу у књигу а да при томе не одају који наслов је у питању. Игра ће трајати од 27. фебруара до 4. марта а правила су следећа:

- могу се позајмити највише 3 књиге
- када одаберете књиге, однесите их до шалтера да би Вас библиотекар задужио
- омот скините тек након што стигнете кући (ако издржите толико дуго) ;)
- иако књига није из вашег омиљеног жанра, пружите јој шансу јер Вас можда освоји. :)

О вашим утисцима о књигама изабраним „на слепо“, пишите нам на нашој Фејсбук страници!

И не заборавите......
НЕ СУДИТЕ О КЊИЗИ ПО КОРИЦАМА :)