27.7.2017.

Aуторско вече Михаља Чордаша

Удружење за мађарски језик и читалачки клуб „Коша Јанош“

у читаоници Градске библиотеке Суботица, 03. августа 2017. године са почетком у 18.00 часова приређује

ауторско вече

МИХАЉА ЧОРДАША,

писца, историчара књижевности, књижевног и позоришног критичара, редактора, публицисте и професора књижевности

„… НА ТАЈ МАЛИ ПЛАМЕН У ДУБИНИ…“.

(Чордаш)

Уводни говор казује Жужа Фаркаш, председник УМЈЧККЈ.

Наступају: Бети Вербаси, приповедач и рецитатор из Будимпеште и Лондона, награђенапрестижном наградом „Радноти“, Габриела Јонаш, глумица, професор на Академији позоришних уметности у Новом Саду, Фриђеш Ковач, глумац, професор на Академији позоришних уметности у Новом Саду, Иштван Бенчик, новинар и редактор Суботичког мађарског радија.

Водитељ програма и разговор води Габор Агарди, редактор, сарадник Телевизије „Панон“.

У програму учествује Мариа Међери, виолониста, професор Музичке школе у Суботици.

СРДАЧНО ВАС ОЧЕКУЈЕМО! (Улаз је слободан)