22.6.2018.

Представљање књижевног и уметничког часописа „РАДИОНИЦА УЛИЦА ТВРЂАВА”

С поштовањем Вас позивамо на представљање књижевног и уметничког часописа „РАДИОНИЦА УЛИЦА ТВРЂАВА” из Веспрема (Мађарска) под називом РЕФЛЕКСИЈА ФРАГМЕНТА које ће се одржати 25. јуна 2018. у 18.30 часова на Палићу, у огранку Градске библиотеке Суботица. На књижевној вечери учествују Ото Фењвеши, главни уредник и песник, Ласло Килиан, уредник и писац, Жужана Арањ, историчар књижевности, и Рихард Варга, песник и музичар.
Модератор вечери биће писац Золтан Шандор.