25.3.2019.

Додела награде „Радомир Константиновић“

У име Градске библиотеке Суботица и Савета за обележавање мисаоног наслеђа Радомира Константиновића, позивамо вас на доделу награде „Радомир Константиновић“ лауреатима књижевницима Ласлу Вегелу и Радивоју Цветићанину. Свечана додела награде, као и промоција I тома Сабраних дела Радомира Константиновића, одржаће се 27. марта 2019. године са почетком у 12 часова у читаоници Градске библиотеке Суботица. Том приликом говориће проф. др Латинка Перовић и проф. др Гојко Тешић.

Срдачно вас очекујемо!