20.5.2019.

Ноеми Божић друга у Србији

Ноеми Божић, ученица Основне школе „Сечењи Иштван”из Суботице освојила је друго место на 51. Републичкој смотри рецитатора „Песниче народа мог” одржаној 17. и 18. маја 2019. године у Ваљеву. Ноеми је наставила низати одличне резултате јер је прошле године била четврта на републичком такмичењу.

Уз њу је на смотри у Ваљеву наступила и Вишња Вилов, (Основна школа „Јован Јовановић Змај” Суботица). Обе су се такмичиле у категорији рецитатора млађег узраста (од 1. до 4. разреда основне школе).

Постигнути успеси резултат су дугогодишњег квалитетног рада у области рецитаторства у нашем граду.