1.10.2019.

Акцијско учлањење поводом месеца књиге и рођендана Градске библиотеке

Обавештавамо средњошколце да ће у месецу књиге, у периоду од 1. до 31. октобра 2019. године,моћи да се учлане у Градску библиотеку Суботица по цени од 400 динара.

Чланарина важи дванаест месеци на свим одељењима и у свим огранцима.

У овом периоду изнајмљене књиге које сте задржали дуже од допуштеног времена можете да вратите без плаћања опомене.

Поводом 129. рођендана Градска библиотека Суботица позива све заинтересоване суграђане да се у периоду од 7. до 18. октобра 2019. године (изузев 14. октобра када се неће радити са корисницима због обележавања рођендана) учлане по цени од 400 динара. Чланарина важи дванаест месеци на свим одељењима и у свим огранцима.

Срдачно вас очекујемо!