7.10.2019.

Изложба - „Живот и редалице“

Поводом Дечје недеље ће се у уторак, 08.10.2019. у 10 часова на Дечјем одељењу Градске библиотеке Суботица отворити изложба са називом „Живот и редалице“. Ова путујућа изложба је стигла из Будимпеште, а први пут је приказана у Музеју за мађарски језик у Сепхалому и представља мађарске редалице и дечје песмице илустровану фотографијама у боји. Организатор изложбе је Удружење за мађарски језик и читалачки клуб „Коша Јанош“ у суорганизацији са Градском библиотеком Суботица. Изложбу ће отворити председник Удружења, Жужа Фаркаш.