24.2.2020.

Промоција књиге Зорана Илића „Увод у панк“

Зоран Илић, прозни писац из Београда, представиће своју књигу „Увод у панк“ 26. фебруара 2020. године у читаоници Градске библиотеке Суботица са почетком у 18 сати. Модератор ће бити Слободан Мартиновић.

Зоран Илић је био уредник у „Књижевној речи“, гостујући уредник у „Албуму“ (Сарајево), добитник је „Признања Крлежа“ за 2009. и „Донат“ за књижевни допринос за 2016. годину. Тренутно уређује веб-сајт за књижевност посвећен ауторима са простора бивше Југославије (prozaonline.com).

Срдачно вас очекујемо!