17.3.2020.

Читамо и скитамо до даљег

Због уведеног ванредног стања на територији Републике Србије, а у вези са пандемијом вируса ЦОВИД-19, Градска библиотека Суботица неће бити отворена за кориснике и посетиоце али Квиз ,,Читам и скитам“ остаје активан на нашем сајту и ученици основних школа могу да попуњавају упитник. Биће им омогућено плаћање годишње чланарине по промотивној цени од 300 динара кад се створе услови за поновни рад библиотеке.

Извлачење награда је одложено и накнадно ћемо издати обавештење о новом термину.