1.10.2020.

Акцијско учлањење поводом месеца књиге и рођендана Градске библиотеке Суботица

Обавештавамо средњошколце да ће у месецу књиге, у периоду од 1. до 30. октобра 2020. године, моћи да се учлане у Градску библиотеку Суботица по цени од 400 динара.

Чланарина важи дванаест месеци на свим одељењима и у свим огранцима.

У овом периоду изнајмљене књиге које сте задржали дуже од допуштеног времена можете да вратите без плаћања опомене.

Поводом 130. рођендана Градска библиотека Суботица позива све заинтересоване суграђане да се у периоду од 12. до 16. октобра 2020. године учлане по цени од 400 динара. Чланарина важи дванаест месеци на свим одељењима и у свим огранцима.

Срдачно вас очекујемо!