5.5.2021.

"Пре него што зађе сунце" Промоција новог романа Еве Пап

Нови роман списатељице из Мађарске, Еве Пап "Пре него што зађе сунце" биће представљен 13. маја 2021. са почетком у 19 часова у новој читаоници Градске библиотеке Суботица. Овај роман, као и његов претходник је интересантан и узбудљив из разлога, што се њихова радња одиграва добрим делом у Суботици.

Поздравне речи присутнима ће упутити директор Градске библиотеке Драган Роквић. Модератор вечери је Ирен Богнар виши библиотекар. Одломке из књиге читаће Арпад Черник, глумац Народног позоришта Суботица.