15.6.2021.

Промоција књиге Ирме Перишић „Људи, судбине“

Срдачно вас очекујемо на представљању књиге Ирме Перишић „Људи, судбине“ која ће бити одржана у Градској библиотеци Суботица, у петак, 18. 06. 2021. године са почетком у 17:00 часова. Књига садржи 75 одабраних прича из омиљеног серијала недељника Хет Нап (Hét Nap). На манифестацији учествују: Ирма Перишић – аутор књиге, Ливија Тот – главна уредница недељника Хет Нап, Оливија Инце – илустратор књиге, Жужа Фаркаш – модератор. Одломке из књиге ће читати Жужана Леринц.

У оквиру промоцијe биће представљена и изложба илустрација.

Срдачно Вас очекујемо!