26.10.2021.

Промоција књиге поводом обележавања 75. годишњице недељника „Хет Нап"

У великој читаоници Градске библиотеке Суботица, у четвртак 28. октобра 2021. године са почетком у 18 часова биће одржана промоција књиге „Баћубонташ” ауторке Ибоје Орос (1950-2017).

Kњига садржи изабрана дела поводом 75. годишњице недељника „Хет Нап". Илустровао ју је Ласло Салма (1949-2005). Гости вечери биће публициста и писац Kарољ Дудаш и новинарка Олга Молнар Kрекић. Модераторка промоције биће Ливиа Тот, главна уредница недељника „Хет Нап". Одломке ће читати Жужана Леринц.

У музичком делу промоције наступаће Герге Брезовски (виолина) и Kорнелије Визин (клавир).

На самој промоцији биће омогућенa куповина књига.

Срдачно Вас очекујемо.