29.11.2021.

Креативне радионице у суботичкој библиотеци

Професори ликовне културе са подручја Загребачке жупаније који имају статус академских уметника одржаће у суботу, 4. децембра 2021. године у читаоници Градске библиотеке Суботица три креативне радионице за децу са почетком у 9:30 часова. Радионице ће се одржати у оквиру пројекта међународне сарадње „Наши адвентски обичаји” у којој учествује Основна школа „Матија Губец” из Таванкута, Основна школа „Стјепан Радић” из Божјаковине те Управно одељење за васпитање и образовање и Управно одељење за културу, спорт, техничку културу и цивилно друштво Загребачке жупаније.

Радионице су бесплатне.