20.12.2021.

Промоција књиге „Теоретска размишљања о градњи тамбура” аутора Стипана Јарамазовића

Срдачно вас позивамо на промоцију књиге „Теоретска размишљања о градњи тамбура” аутора Стипана Јарамазовића, која ће се одржати у понедељак 20. decembra 2021. године у читаоници Градске библиотеке Суботица са почетком у 18 часова.

О књизи ће говорити Бојан Тренкић, председник Савеза тамбурашких оркестара Војводине и Стипан Јарамазовић, аутор.

Модератор промоције ће бити Маша Младеновић, виши дипломирани библиотекар.