20.5.2022.

Промоцијa књиге Илдике Ловаш

Срдачно Вас позивамо на промоцију књиге „Душа града или знаци идентитета:суботичке колумне“ Илдике Ловаш. Ово издање превод је на српски језик претходнообјављене књиге на мађарском језику. Представљање књиге ће се одржати 25. 05. 2022. у18.00 часова у новој читаоници Градске библиотеке Суботице. О књизи ће, поредаутора, разговарати Миле Тасић, ликовни уметник, др Жомбор Сабо преводилац, мр ЂезеБордаш, рецензент књиге, односно Ленард Лацко, графички уредник издања. Модераторвечери је Драган Роквић, директор Градске библиотеке Суботице.