10.3.2023.

Књижевно вече, изложба слика и промоција седме књиге

Књижевно вече, изложба слика и промоција седме књиге „Све по списку–неки други пут” књижевнице Маје Пандуров из Зрењанина биће одржано 14. марта 2023. године у 18 часова у Градској библиотеци Суботица. Поред ње гост ће бити и Гавра Влашлкалин, писац из Зрењанина који ће ћитати делове из своје последње, четврте књиге, романа „Опсена” и стихове из претходних књига. Модератор вечери и гост домаћин је Александар Токовић. Овом приликом Маја Пандуров ће изложити и своје уметничке слике и презентовати једну ауторску музичку нумеру.