11.4.2023.

14. април - Светски дан библиотекара

У светском календару важних датума Светски дан библиотекараустановљен је на иницијативу Асоцијације америчких библиотека (АЛА) и Међународне федерације библиотечких удружења и институција (ИФЛА). Овог дана желимо скренути пажњу на вредности које пружају библиотеке и библиотекари.

Тим поводом од 11. до 13. априла 2023. године новим, ОДРАСЛИМ члановима учлањење је бесплатно! Такође, сви ОДРАСЛИ чланови библиотеке могу бесплатно да продуже своје чланство на годину дана, уколико им оно истиче те недеље, између 10. и 16. априла 2023. године.

Срдачно очекујемо све читаоце у Градској библиотеци Суботица!