12.5.2023.

„Вечери завичајне историје” - „Збирка Винце Зомборчевића”

Градска библиотека Суботица ове године обележава 70 година од усељења у садашњу зграду, зграду Националне касине, коју је пројектовао архитекта Ференц Рајхл. У знаку овог јубилеја покреће манифестацију „Вечери завичајне историје” и у уторак, 16. маја 2023. године, са почетком у 18 часова у Каталошкој соби приређује изложбу под називом Збирка Винце Зомборчевића”.

Ауторке изложбе суИвона Војнић Хајдук, виша дипломирана библиотекаркаи Анита Палфи, дипломирана библиотекарка.

Срдачно Вас очекујемо!