31.5.2023.

„Вечери завичајне историје”: „ Историјат библиотеке пишемо заједно” – мултимедијални програм

Срдачно Вас позивамо на манифестацију „Вечери завичајне историје”.Фотографије из живота библиотеке, заједничких доживљаја, свакодневнограда и екскурзија можетe погледати приликом мултимедијалног програмапод називом „Историјат Библиотеке пишемо заједно“у старој читаоници библиотеке у уторак 6. јуна2023. године са почетком у 18 часова.

Ауторкa мултимедијалног програмa: Ирен Богнар, виши дипломирани библиотекар.

Срдачно Вас очекујемо!