8.2.2013.

Промоција Немачког удружења “Maria Theresiopolis” из Суботице

Свечана промоција недавно основаног Немачког удружења “Maria Theresiopolis” и његовог првог броја новина “Guck mal” одржаће се 18. фебруара 2013. године са почетком у 18 часова у Читаоници Градске библиотеке.

Осим представника удружења, у програму промоције ће учествовати немачки хор “Регенбоген”, деца из вртића “Палчица”, ученици основних школа “10. октобар” и “Јован Јовановић Змај”, и Тара Глончак Карапанџић која ће свирати клавир.