14.3.2013.

Вредна донација књига "Школске књиге Загреб"

“Школска књига Загреб" поклонила је новоформираном хрватском одељењу Градске библиотеке 104 књиге својих издања. Књиге су намењене основношколском и предшколском узрасту деце. Углавном су то методички обрађена лектирна издања и сликовнице али има и неколико речника и лексикона. Ова прва донација књига значајни је допринос развоју хрватског одељења, а како најављују из "Школске књиге Загреб" биће их још, што ће још више унапредити сарадњу Градске библиотеке из Суботице и "Школске књиге Загреб".