25.3.2013.

Промоција прве збирке љубавне поезије Дивне Лулић Јовчић “Као да се догодило”

Представљање прве збирке љубавне поезије Дивне Лулић Јовчић “Као да се догодило” одржаће се 4. априла 2013. године са почетком у 19 часова у Читаоници Градске библиотеке. О објављеној поезији ће осим ауторке говорити и професорка Наталија Јањић, стихове ће том приликом читати Славица Лукач Торма, а музиком ће вече обогатити Зорица и Емануел Шворц.

Дивна Лулић Јовчић је чланица суботичког Клуба песника “Орфеј”, бави се и сликарством, а своје је досадашње књижевно стваралаштво објављивала у часописима и зборницима.

Осим лирике Дивна Лулић Јовчић пише и сатиру, афоризме и песме за децу.