27.7.2017. Aуторско вече Михаља ЧордашаУдружење за мађарски језик и читалачки клуб „Коша Јанош“ у читаоници Градске библиотеке Суботица, 03. августа 2017. године са почетком у 18.00 часова приређује ауторско вече МИХАЉА ЧОРДАША, писца, историчара књижевности, књижевног и позоришног критичара, редактора, публицисте и професора књижевности „… НА ТАЈ МАЛИ ПЛАМЕН У ДУБИНИ…“. (Чордаш) Уводни говор казује Жужа Фаркаш, председник УМЈЧККЈ. Наступају: Бети Вербаси, приповедач и рецитатор из Будимпеште и Лондона, награђена престижном наградом „Радноти“, Габриела Јонаш, глумица, професор на Академији позоришних уметности у Новом Саду, Фриђеш Ковач, глумац, професор на Академији позоришних уметности у Новом Саду, Иштван Бенчик, новинар и редактор Суботичког мађарског радија. Водитељ програма и разговорa je Габор Агарди, редактор, сарадник Телевизије „Панон“. У програму учествује Мариа Међери, виолониста, професорица Музичке школе у Суботици. СРДАЧНО ВАС ОЧЕКУЈЕМО! (Улаз је слободан)
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20 24»