3.10.2011. ПРОСЛАВА ДАНА ГРАДСКЕ БИБЛИОТЕКЕ – 13. ОКТОБАРС циљем афирмисања читања као темеља подизања образовног и културног нивоа наших суграђана, у 121. годину свог постојања Градска библиотека у Суботици улази уз слоган „Дан библиотеке, месец књиге, још једна година читања“. У минулом периоду она је била у средишту многих културних збивања града, а програмом којим се ове године обележава рођендан поновно се истиче значај повећавања броја књига и читатеља, на добробит библиотеке и града. У месецу који је пред нама грађани ће низом манифестација моћи изразити своју приврженост најстаријој установи културе, а библиотека ће им се одужити следећим погодностима које важе у периоду од 10. до 15. октобра те им поручује: -постаните члан Градске библиотеке по акцијској цени од 400 динара. Чланарина важи 365 дана на свим одељењима и огранцима, -књиге које сте задржали дуже од допуштеног времена вратите без плаћања надокнаде.
« 1 10 20 30 40 41 42 43 44 45 »