12.5.2013.

Raspored rada čitaonice Gradske knjižnice i kulturni program za razdoblje od 13. do 19. svibnja 2013. godine

Kako bismo izašli u susret Vama, našim dragim korisnicima, svakoga ćemo tjedna na web i facebook stranicama objavljivati raspored rada čitaonice Gradske knjižnice, kao i raspored kulturnih događanja za sljedeći tjedan. Dobro nam došli!

U ponedjeljak 13. svibnja 2013. godine čitaonica Gradske knjižnice radit će s korisnicima do 18.30 sati, jer će u 19.30 sati Zrinka Vlašić i Erik Schuler održati koncert ozbiljne glazbe. Ulaz je slobodan.

U srijedu 15. svibnja 2013. godine u 19 sati predstavit će se nakladnička kuća AB Art Kijado. U programu će sudjelovati: književnica, novinarka i urednica ZsuzsaMirtse, književnica i pjesnikinja Andrea Rita Vécsei, te pisac, pjesnik i prevoditelj Attila Balázs. Domaćin večeri biti će povjesničar umjetnosti József Fekete, a svoje fotografije tom će prigodom izložiti István Virago. Čitaonica Gradske knjižnice s korisnicima će u srijedu raditi do 18.30 sati.

U petak 17. svibnja 2013. godine zbog održavanja književnog KIŠobrana čitaonica Gradske knjižnice radit će s korisnicima do 15 sati. Detaljan program ovogodišnjeg KIŠobrana možete pročitati na našoj web stranici.

U subotu 18. svibnja 2013. godine Gradska knjižnica sudjeluje u X. Noći muzeja. Naša vrata će za posjetitelje biti otvorena od 18 sati do 2 sata iza pol noći. Našim najmlađim posjetiteljima na Dječjem odjelu čitat ćemo najljepše bajke i priče, a izložit ćemo i najljepše ilustracije iz dječjih knjiga. U dvorištu naše zgrade posjetitelji će moći uživati u evergreen glazbi, dok ih u Izložbenoj dvorani očekuje izložba malih knjiga iz našega fundusa. Knjižnjičar Mile Tasić za ovu će prigodu od knjiga sačiniti trijumfalnu kapiju. I ne zaboravite, u 21 sat izvlačimo dobitnike kviza "Svi smo mi čitatelji".