27.5.2013.

Raspored rada čitaonice Gradske knjižnice i kulturni program za razdoblje od 27. svibnja do 02. lipnja 2013. godine

Kako bismo izašli u susret Vama, našim dragim korisnicima, svakoga ćemo tjedna na web i facebook stranicama objavljivati raspored rada čitaonice Gradske knjižnice, kao i raspored kulturnih događanja za sljedeći tjedan. Dobro nam došli!

Zbog velike zainteresiranosti za izložbu malih knjiga iz fonda Gradske knjižnice Subotica, izložba će biti postavljena do 31. svibnja 2013.

U petak 31. svibnja 2013. s početkom u 19 sati, u čitaonici Gradske knjižnice Subotica, Klub ljubitelja umjetnosti “Életjel” održat će pjesničku večer posvećenu pjesniku László Nagy. Čitaonica će taj dan s korisnicima raditi do 18 sati.