13.9.2013.

Raspored rada čitaonice Gradske knjižnice Subotica i kulturni program za razdoblje od 16. do 22. rujna

Kako bismo izašli u susret Vama, našim dragim korisnicima, svakog tjedna ćemo na internetskoj i FB stranici objavljivati raspored rada čitaonice Gradske knjižnice Subotica, kao i raspored kulturnih događanja za sljedećitjedan.

Dobro nam došli!

U ponedjeljak, 16. rujna, s početkom u 18 satiposjetitelji će u galeriji Gradske knjižnice Subotica imati prigoduvidjeti izložbe Zatečeni trenutci čitanja i Čitanje bez granica. Izložene fotografije su radovi fotoreportera dnevnog lista „Délmagyarország” iz Segedina. Ovom prigodom će biti izložene i fotografije nastale tijekom realizacije projekta za populariziranje čitanja Gradske i županijske knjižnice„Károly Somogyi” iz Segedina. Izložba će za posjetitelje biti otvorena do 29. rujna 2013. godine.

U četvrtak 19. rujna s početkom u 19 sati Udruga građana „Hrišćanski intelektualni krug“ iz Subotice promovirat će knjigu biskupa u miroviniLászla Huzsvára. Knjigu je na temelju razgovora s biskupom sastavio Csongor Szerdahelyi. Čitaonica Znanstvenog odjela će toga dana s korisnicima raditi do 18,30 sati.

Dobro nam došli!