2.10.2013.

ROĐENDANSKA AKCIJA

Proslavimo zajedno rođendan Gradske knjižnice Subotica!

Od 7. do 12. listopada 2013. godine (izuzev petka, 11. listopada) iskoristite sljedeće pogodnosti:

• postanite član Gradske knjižnice Subotica po akcijskoj cijeni od 400 dinara; članarina važi 365 dana na svim odjelima i u svim ograncima,

• knjige koje ste zadržali dulje od dopuštenog vremena vratite bez plaćanja zakasnine.

Za srednjoškolce navedene povoljnosti važe tijekom cijelog listopada.

Posjetite odjele Gradske knjižnice u Subotici i ogranke u prigradskim naseljima i uvjerite se da je čitanje ponovo u modi!