27.10.2013.

Raspored rada čitaonice Gradske knjižnice i kulturni program za razdoblje od 28. listopada do 3. studenog 2013. godine

U ponedjeljak, 28. listopada 2013. godine, u čitaonici Znanstvenog odjela s početkom u 14.30 sati bit će održano književno popodne s jednim od najpoznatijih autora suvremene mađarske proze – piscem, pjesnikom i kolumnistom – Lászlóm Darvasijem. Čitaonica neće raditi s korisnicima od 14 do 16.30 sati.

U srijedu, 30. listopada 2013. godine, u čitaonici Znanstvenog odjela s početkom u 19.30 sati bit će održano predstavljanje knjige Vlade Arsića „Izgubljene u magli”. Osim o knjizi, autor će govoriti i o trgovini ljudima. Moderator večeri je Sanja Vasić, knjižničarka-informatorica. Čitaonica Znanstvenog odjela će raditi s korisnicima do 18.30 sati.

Predstavljanje knjige Aleksandra Gatalice „Pisac ne stanuje ovdje” bit će održano u četvrtak, 31. listopada 2013. godine, u čitaonici Znanstvenog odjela s početkom u 18 sati. O knjizi će, osim autora, govoriti i profesor doktor Petar Pijanović i književni kritičar Draško Redžep. Organizator večeri je „Studio Moderna”. Čitaonica će s korisnicima raditi do 17.30 sati.

Zbog obilježavanja kršćanskog blagdana Svi Sveti Gradska knjižnica neće raditi u petak, 1. studenog, kao ni u subotu, 2. studenog 2013. godine.