3.2.2014.

Raspored rada čitaonice i kulturni program za razdoblje od 3. do 9. veljače 2014. godine

Književna večer s Ljiljanom Crnić, pjesnikinjom i prozaisticom rodom iz Splita, bit će održana u srijedu, 5. veljače, u čitaonici Znanstvenog odjela Gradske knjižnice Subotica u 19 sati. U programu sudjeluju i pejsnikinja Dijana Uherek Stevanović te moderatorica Nevena Mlinko. Čitaonica će biti otvorena za korisnike do 18 sati.

U četvrtak, 6. veljače, u čitaonici Znanstvenogodjela s početkom u 19 satibit će održano predavanje na temu promocije turizma. Predavanje će biti na mađarskom jeziku. Čitaonica će s korisnicima raditi do 18,30 sati.

U subotu, 8. veljače, na Dječjem odjelubit će priređene kreativne radionice u terminima od 9 i od 11 sati. Radionicesunamijenjenedjecidobi od 6 do 12 godina. Potrebno je prijaviti se na vrijeme, osobno na Dječjemodjelu ili na broj telefona 553-115. Cijena radionice je 150 dinara.

Dobro nam došli!